Dla jakich klientów dedykowane są rozwiązania oparte o kocioł gazowy na LPG?

Podstawą udanej współpracy jest dialog i zrozumienie potrzeb klienta na każdym etapie realizacji inwestycji.

Kierując się tą zasadą przeprowadziliśmy setki rozmów z Naszymi klientami. Powtarzające się pytania i wątpliwości skłoniły Nas do opracowania poradnika w formie zbioru najczęściej pojawiających się pytań i odpowiedzi.

1. Dla jakich klientów dedykowane są rozwiązania oparte o kocioł gazowy na LPG.

Ze względu na wysoki koszt eksploatacji instalacji widzę tylko jedno zastosowanie. Jeśli nie mamy dostępu do gazu ziemnego, a w perspektywie najbliższych 2-3 lat mamy zostać przyłączeni do sieci gazowej,  inwestycja w kocioł na LPG jest uzasadniona. Po 2-3 latach gdy zostaniemy przyłączeni do sieci, przezbrojenie kotła do pracy z gazem ziemnym będzie stanowiło niewielki koszt instalacyjny, a Nasze rachunki za ogrzewanie spadną praktycznie o połowę. W innych sytuacjach stosowanie kotłów na LPG lub olej opałowy jest zupełnie nieopłacalne. Podkreślić należy, że jest do rozwiązanie dedykowane wyłącznie dla osób, które są zdecydowane na ogrzewanie swojego domu gazem, który w świetle nieustannych zmian prawnych staje się najmniej popularnym źródłem ogrzewania.

Emblemat InstalTechnik

Preferencje Cookies

Możesz zaakceptować, dostosować lub odrzucić stosowanie wszystkich plików cookies i podobnych technologii. Szczegółowego wyboru dokonasz za pomocą poniższych opcji. Ustawienia możesz zmienić w dowolnym momencie.